www.AliDesign.eu - tvorba web stránok

Služby

Design

Design (Dizajn)

Chceš jedinečný design, ktorý je moderný a zaujímavý? Si na správnom mieste. Na prácu s dizajnom používam profesionálne programy ako Adobe Photoshop, Adobe Illustrator alebo aj Cinema 4D. Škála designu naozaj nemá hraníc, som schopný navrhnúť Logo aj s logomanuálom, vizitky, pozvánky, infodizajn, ale aj navrhnúť profesionálny a moderný webdesign. Ukážky mojich prác môžeš nájsť na stránke referencie. Máš záujem? Kontaktuj ma! :)

Coding

Programovanie

Máš už svoj design a chceš ho nakódovať a zavesiť na web? Nechaj si napísať kód k tvojmu designu. Moje portfólio služieb ponúka programovanie v jazykoch HTML/CSS, ďalej PHP a jQuery alebo aj Action Script. Vyvíjam profesionálne aplikácie spolupracujúce s databázou ako napríklad: registrácia užívateľov, viacjazyčné weby na princípe z akého štátu pochádza, vlastná administrácia na správu obsahu, ale kľudne aj vlastný internetový obchod a mnoho iného. Kód, ktorý píšem je vždy jasne a zrozumiteľne napísaný a udržiavam správnu štruktúru, aby ho vedel pochopiť aj začiatočník. Pre viac informácií ma kontaktuj.

Eshop

ESHOP (Internetový obchod)

Súčasťou môjho portfólia je aj profesionálny e-shop (elektronický obchod). Základom mojej práce je moderný a jednoduchý design, avšak je možné prísť aj s vlastným designom. Prečo si nechať vytvoriť e-shop u mňa? Plná jazyková lokalizácia do viac ako 18-tich jazykov, cenové rozsahy na základe spôsobu platby a dopravy, generovanie PDF faktúr, pridávanie recenzií zákazníkov, podpora fakturačných údajov IČO/DIČ, odber noviniek, neobmedzená tvorba kategórii a podkategórii, SEO optimalizácia a oveľa viac. Pre informácie ma kontaktujte.

CMS

CMS (Redakčný systém)

Možno si kladiete otázku čo to vlastne CMS je? V preklade to znamená redakčný systém a teda systém pre jednoduchú správu obsahu. Takže CMS ponúka vlastnú administráciu pre riadenie svojho webu (upravovanie obsahu stránky, pridávanie položiek do menu alebo kategórií, pridávať články, tagovať svoje texty- ako vo worde a mnoho iného). Takže sa jedná o implentáciu designu do CMS. Na prácu používam hlavne Wordpress alebo Joomla. Nie je však problém naprogramovať do iného alebo vlastného redakčného systému.

SEO

SEO (Search Engine Optimization)

SEO Optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače, je proces slúžiaci k zvýšeniu návštevnosti internetových stránok, hlavne kvôli vyhľadávačom. Ponúkam SEO optimalizáciu do vašich alebo mnou vytvorených stránok. Chceš aby sa tvoje stránky umiestňovali na najvyšších pozíciách? Čo ponúkam v oblasti SEO? Skvalitnenie copywritingu, kontrola konkurencie, konzultáciu so správnym výberom domény a nadpisov. Ďalej analýza meta tagov keywords a description. Vhodná štruktúra stránky a vybudovanie spätných odkazov (off-page optimalizácia) a veľa ďalšieho.

Blog

BLOG

Určite každý z nás veľmi dobre vie, čo je to blog. Už ťa nebaví mať taký istý blog ako ostatný? Zahoď služby blogger, webnode a ďalšie. Nechaj o sebe čítať na svojom unikátnom blogu, s vlastnou administráciou, CMS a jedinečným designom. Súčasťou je slovenská alebo česká lokalizácia. Na svoju prácu používam Wordpress. Tak isto je jednoduché pridávanie ďalších kategórií, podstránok či správa a nastavenie práv užívateľov. Editácie článkov a obsahu je jednoduchá (ako vo worde). Pre viac informácií ma kontaktuj.

Redesign

Redesign (Redizajn) stránok

Ak už máš svoj design, ale nepáči sa ti alebo chceš zmenu, zmenu v grafických položkách. Nechaj si vypracovať nový, moderný design. Podoba ostane nezmenená čo sa týka štruktúry webstránky, avšak všetko ostatné, čo sa týka grafických vecí, budú zmenené. Upravovanie je závislé od zákazníka, ktorý si povie čo a ako chce, čo chce zmeniť, čo chce nechať ako pôvodné a čo by chcel naopak pridať.

Catalog

Registrácia do katalógov

Registrácia do katálogov už patrí medzi neoddeliteľné záležitosti pri tvorbe offline faktorov alebo SEO-A celkovo. Registrácia do katalógov je vlastne ručné pridávanie stránok do katalógov, slúži na tzv. linkbuilding pre zvýšenie vašej návštevnosti. Ponúkam registráciu katalógov do 100 slovenských a 100 českých katalógov s rankom vyšším ako 3 až po rank 7. Zaručene si vašu stránku nájde viac užívateľov cez internetové vyhľadávače (ako je zoznam, atlas, centrum, azet, vsevedko atď.). Pre viac informácií ma kontaktujte.

Video

Tvorba videa

Tvorba videa patrí medzi novinky môjho portfólia. Ak máš záujem o reklamu alebo intra na svoju stránku alebo niekde inde stačí ma kontaktovať. Na prácu s videom používam program Adobe After Effects a pre prácu s audiom Sony Vegas. Pre ukážku mojich prác ma kontaktuj. Na požiadanie viem vytvoriť aj HD video (1080p alebo 720p). Tak isto je možné na požiadanie vytvoriť akýkoľvek rozmer videa, alebo prispôsobiť sa štandardom kódovania NTSC alebo PAL.

Mailing

Mailing

Máš stránku, ale návštevnosť nie je taká ako si si predstavoval? Nič jednoduchšie nie je. Nechaj si rozoslať hromadný mail, ktorý je legálny, lacný a veľmi efektívny! Podporujem aj rozosielanie HTML mailov. Mailing nekončí v SPAMe, neposielam ako iný každý deň a teda nevytvárame nevyžiadanú správu. Mailing je 100% legálny, všetci užívatelia súhlasili s prijímaním mailov. Ponúkam rozosielanie mailov viac ako 100 000 užívateľom zo Slovenskej a Českej republiky. Ak máš záujem a chceš vedieť viac, kontaktuj ma.

Flash

Flash webstránka alebo animácia

Dnes je Flash už súčasťou nášho života na webe. Či už sa jedná o reklamný banner alebo celú webstránku. Mnohí ľudia si dávajú naprogramovať flash, hlavne kvôli rôznym animáciám, nie je to však vždy pravidlom. Na programovanie flash prvkov používam Adobe Flash Professional. Moje služby vo flashi sú: tvorba flash banneru alebo inej reklamy, tvorba flash stránky, iné vektorové animácie a programovanie v Action Script. Pre viac informácií ma kontaktuj.